Lístky na diashow Jiřího Kolbaby jsou v prodeji na obecním úřadě

KOLBABA fcbZveme vás na fascinující cestovatelskou přednášku Jiřího Kolbaby s názvem Poklady Aljašky a západní Kanady, která se uskuteční v úterý 4. února 2025 od 18:00 v Kulturním domě Bory. Lístky za 300 Kč pro dospělé a 150 Kč pro děti se prodávají v kanceláři obecního úřadu.

Jiří Kolbaba vás provede severozápadem USA a Kanady. Během putování poznáte aljašský Anchorage, majestátní park Denali a přiblížíte se obávaným medvědům. Z Aljašky zamíříme k ledovcům, navštívíme sídlo Santa Clause a do kanadské Britské Kolumbie se přesuneme velkým parníkem. Výprava završí letem vrtulníkem nad Vancouverem, kde se dozvíte o přírodních krásách oblasti a historii zlaté horečky.
Nepropásněte příležitost vydat se s námi na dobrodružnou výpravu!

Odkaz na fcb událost zde: Diashow cestovatele Jiřího Kolbaby: Poklady Aljašky a západní Kanady

Jiří Kolbaba prednaska 4.2. Dokument A4